Blog podróżniczy

Najnowsze wpisy

Kraje i miejsca naszych podróży

Podróżniczy blog - kraje i miejsca oraz kategorie dostępne na blogu

Mapa naszych podróży
Zajrzyj na nasz kanał podróżniczy na YouTube:​

Podróżniczy blog

Łukasz i Natalia Szewczyk

Cześć, tutaj Łukasz i Natalia.

Witaj na naszym blogu o podróżach.
Jako autor tego bloga podróżniczego, będę chciał przedstawić Ci informacje na temat naszych wyjazdów, wypadów city break, wakacji, wycieczek i podróży.

Ten blog podróżniczy powstał z naszej pasji do podróży, oraz mojej pasji do tworzenia stron internetowych 🙂 Połączenie tych dwóch zamiłowań zbudowało tą stronę.

Mam nadzieję, że ten blog o podróżach zainteresuje Was i będziecie tu zaglądać regularnie. A dlaczego warto? Bo przedstawimy tutaj porady dotyczące wyjazdów w wiele miejsc.
Niektóre miejsca opiszemy dokładnie krok po kroku, jak kupić tanie bilety lotnicze, jak znaleźć transport z lotniska, w jakim hotelu lub apartamencie się zatrzymaliśmy i jak oceniamy to miejsce.

Dla osób które nie są fanami planowania wszystkiego od podstaw, albo które nie mają dużego doświadczenia w planowaniu podróży, takie poradniki mogą okazać się bardzo przydatne. Przynajmniej mamy nadzieję, że tak będzie i ten podróżniczy blog będzie przydatny nie tylko ze względu na ciekawe mam nadzieje treści.

Dołącz także do naszych Social Media, aby na bieżąco wiedzieć gdzie jesteśmy w podróży i o czym będą kolejne wpisy i filmy. Tak, filmy również, bo prowadzimy też kanał o podróżach na YouTube. Link znajdziesz klikając w ikonę YouTube poniżej.