Współpracuj z blogiem podróżniczym i kanałem YouTube

apartament do wynajecia reklama promocja youtube blog podróżniczy współpraca

Reklama na YouTube

Wynajmujesz apartamenty lub pokoje? Szukasz fajnej reklamy w Internecie, która przyciągnie wielu klientów? Robiliśmy już takie reklamy i uwierz, że działają naprawdę świetnie.

Odwiedź nasz kanał podróżniczy na YouTube lub bezpośrednio skontaktuj się przez formularz kontaktowy.

Wpis gościnny na blogu podróżniczym

Wpis gościnny

Prowadzisz blog gdzie umieszczasz wpisy z podróży? Chcesz się tutaj podzielić swoimi przygodami? Skontaktuj się.

apartamenty do wynajecia reklama blog podróżniczy współpraca

Apartament do wynajęcia

Wynajmujesz apartamenty lub pokoje? Napisz do nas. Porozmawiamy o apartamencie / pokoju i o tym co można zwiedzić w okolicy.
Jeśli się tam wybierzemy, to napiszemy o tym na naszym blogu i wspomnimy o tym na naszym kanale YouTube.

Współpraca

Cześć.

Ja jestem Łukasz Szewczyk i wraz z moją żoną Natalią zakochaliśmy się w podróżach. 

Aby dzielić się naszą pasją z innymi postanowiliśmy założyć ten oto blog podróżniczy, a Natalia założyła swój blog lifestylowy, w którym także ma dział związany z podróżami. Opisuje ona tam nasze przygody z jej perspektywy, dlatego wszystkich szukających ciekawych informacji o podróżach zapraszam również do niej.

Wszystkie osoby które byłyby zainteresowane jakąś formą współpracy, zapraszam do kontaktu. Powyżej znajduje się tylko kilka przykładowych sposobów współpracy które możemy podjąć, ale jeśli macie inne pomysły – napiszcie o nich. Na pewno się odezwiemy.

Blogi podróżnicze Łukasz i Natalia Szewczyk
Apartamenty na wakacje reklama na blogu i youtube

Reklama na blogu i YouTube

Jeśli szukasz reklamy swojego apartamentu lub zakwaterowania na naszym kanale o podróżach na YouTube, oraz na tym blogu i na blogu lifestylowym Mój Lifestyle, to zapraszamy do kontaktu.

Możemy przyjechać w dane miejsce, nagrać ładny film o podróży ku danej destynacji oraz gdzie można się zatrzymać. Nagramy ładne ujęcia na YouTube, wykonamy ładne zdjęcia apartamentu na bloga (w technologii HDR, dzięki czemu będą widoczne zarówno widoki za oknem, które nie zostaną prześwietlone, a pomieszczenia będą jasne i nie będą wyglądały na zaciemnione).

Odezwij się przez formularz kontaktowy na stronie, a z pewnością odpowiemy i jakoś się dogadamy.

Wpisy gościnne

Jeśli prowadzisz bloga lub stronę internetową, potrafisz pisać ciekawe treści na temat podróży, to zapraszamy Cię do dodania wpisu gościnnego na naszym blogu.

Wpisy gościnne blog podróżniczy