Współpracuj z blogiem podróżniczym i kanałem YouTube

apartament do wynajecia reklama promocja youtube blog podróżniczy współpraca

Reklama na YouTube

Wynajmujesz apartamenty lub pokoje? Szukasz fajnej reklamy w Internecie, która przyciągnie wielu klientów? Robiliśmy już takie reklamy i uwierz, że działają naprawdę świetnie.

Wpis gościnny na blogu podróżniczym

Wpis gościnny

Prowadzisz blog gdzie umieszczasz wpisy z podróży? Chcesz się podzielić swoimi przygodami i dodać link do swojego bloga? Skontaktuj się.

apartamenty do wynajecia reklama blog podróżniczy współpraca

Apartament do wynajęcia

Wynajmujesz apartamenty lub pokoje? Szukasz reklamy na blogu o podróżach? Napisz wpis o apartamencie i o tym co można zwiedzić w okolicy, a dodamy go wraz z linkiem do Twojej strony.

Współpraca

Cześć.

Ja jestem Łukasz Szewczyk i wraz z moją żoną Natalią zakochaliśmy się w podróżach. 

Aby dzielić się naszą pasją z innymi postanowiliśmy założyć ten oto blog podróżniczy, a Natalia założyła swój blog lifestylowy, w którym także ma dział związany z podróżami. Opisuje ona tam nasze przygody z jej perspektywy, dlatego wszystkich szukających ciekawych informacji o podróżach zapraszam również do niej.

Wszystkie osoby które byłyby zainteresowane jakąś formą współpracy, zapraszam do kontaktu. Powyżej znajduje się tylko kilka przykładowych sposobów współpracy które możemy podjąć, ale jeśli macie inne pomysły – napiszcie o nich. Na pewno się odezwiemy.

Blogi podróżnicze Łukasz i Natalia Szewczyk
Apartamenty na wakacje reklama na blogu i youtube

Reklama na blogu i YouTube

Jeśli szukasz reklamy swojego apartamentu lub zakwaterowania na naszym kanale o podróżach na YouTube, oraz na tym blogu i na blogu lifestylowym Mój Lifestyle, to zapraszamy do kontaktu.

Możemy przyjechać w dane miejsce, nagrać ładny film o podróży ku danej destynacji oraz gdzie można się zatrzymać. Nagramy ładne ujęcia na YouTube, wykonamy ładne zdjęcia apartamentu na bloga (w technologii HDR, dzięki czemu będą widoczne zarówno widoki za oknem, które nie zostaną prześwietlone, a pomieszczenia będą jasne i nie będą wyglądały na zaciemnione).

Odezwij się przez formularz kontaktowy na stronie, a z pewnością odpowiemy i jakoś się dogadamy.

Wpisy gościnne

Jeśli prowadzisz bloga lub stronę internetową, potrafisz pisać ciekawe treści na temat podróży, to zapraszamy Cię do dodania wpisu gościnnego na naszym blogu.

Z takiego wpisu zawsze oferujemy wartościowy link do-follow do Twojego bloga lub strony. Nie pobieramy żadnych opłat za takie wpisy (jednak pozostawiamy sobie opcję do podjęcia decyzji czy dany wpis opublikujemy, gdyby treści były nieodpowiednie lub niedostatecznie związane z podróżami).

Wpisy gościnne blog podróżniczy