Hiszpania blog podróżniczy

Łukasz i Natalia Szewczyk

Hiszpania, podróże, blog

Hiszpania to jeden z naszych ulubionych kierunków podróży po Europie. Mamy tam kilka naszych ulubionych miejsc takich jak Teneryfa, Costa Blanca czy Barcelona, ale też jeszcze całą masę miejsc które w Hiszpanii chcemy zobaczyć.

To podróże po Hiszpanii skłoniły Natalię do nauki tego pięknego języka. 
Zakochaliśmy się też w hiszpańskim jedzeniu. Hiszpania blog podróżniczy – czyli właśnie dział w którym jesteś, jest jednym z priorytetowych działów naszego bloga do rozszerzenia, bo jest jeszcze masę miejsc w Hiszpanii które chcielibyśmy odwiedzić.

Teneryfa to cudowna hiszpańska wyspa na którą uwielbiamy wracać. Spacerowanie po promenadzie w Los Cristianos, czy zwiedzanie północnej części wyspy sprawia, iż czujemy się cudownie.
Również Barcelona rozkochała nas w sobie. Piękne budynki takie jak Sagrada Familia czy inne budynki Gaudiego wręcz nas zachwyciły.
Costa Blanca też bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Spędziliśmy tam tydzień w maju 2022 i muszę powiedzieć, że bawiliśmy się tam świetnie. Jest tam co zwiedzać, miłośnicy plażowania też znajdą coś dla siebie, a jedzenie to po prostu wksplozja smaków.

Uwielbiamy też ciepło, zatem Hiszpania zawsze jest wysoko na naszej liście miejsc do odwiedzenia w Europie. Dlatego też jeśli czas pozwoli, to chcielibyśmy dodać jeszcze sporo wposów na bloga podróżniczego z Hiszpanii właśnie. 

Blog podróżniczy Hiszpania

Zapraszamy serdecznie na wpisy w tym dziale o Hiszpanii na naszym blogu podrózniczym. Wszystkie miejsca opisujemy tylko i wyłącznie z naszych doświadczeń, nie sugerując się stereotypami.

Hiszpania nas zachwyciła, zatem raczej nie znajdziesz tutaj wielu narzekań na ten kraj, ale to chyba dobrze, prawda? :)
Nasz blog o podróżach jest przepełniony pozytywnymi wrażeniami z naszych wyjazdów, ale gdybyśmy znaleźli jakieś minusy danego miejsca, to z pewnością podzielimy się nimi z Tobą.