Chorwacja blog podróżniczy

Szewczyk Travel

Chorwacja wyspa Krk atrakcje które warto zobaczyć

Chorwacja Krk: 7 miejsc, które musisz zobaczyć, odwiedzając największą wyspę…

Co warto zobaczyć na wyspie Krk w Chorwacji? Chorwacja Krk co zobaczyć odwiedzając to piękne miejsce? Wyspa Krk to największa chorwacka wyspa i jadąc z Polski, jest ona także najbliżej. Jest to też najczęściej odwiedzana wyspa w Chorwacji. Na wyspę Krk można wjechać prawie półtorakilometrowym mostem, więc nie jest potrzebna przeprawa promem, co oszczędza czas i pieniądze. Most od czerwca 2020 jest bezpłatny. Jakie atrakcje tam znajdziesz, co warto zobaczyć i zwiedzić. Jakie są plaże, miejscowości, w których warto się

Chorwacja samochodem poradnik

Chorwacja samochodem. Jak zorganizować wymarzone wakacje. Porady, winiety, ceny…

Jak zaplanować podróż do Chorwacji samochodem? Chorwacja samochodem, to muszę przyznać, ekstremalnie popularny sposób na spędzenie wakacji wśród wielu moich znajomych. Jeśli jednak wybierasz się tam po raz pierwszy autem, to tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Porady, które tutaj znajdziesz, pozwolą oszczędzić pieniądze, a nawet uniknąć stania w wielokilometrowych korkach. Cały poradnik został stworzony na podstawie naszego niedawnego wyjazdu samochodem do Chorwacji, ale był on też konsultowany z osobą, która od 10 lat, rok w rok jeździ do Chorwacji autem.

Chorwacja

Chorwacja to jeden z ulubionych kierunków Polaków na wakacje. Nie można się temu dziwić, bo to naprawdę piękny kraj, a w dodatku samochodem można tam dojechać w kilkanaście godzin. Czego nie można powiedzieć o wielu innych ciepłych krajach.

Do Chorwacji można się zatem wybrać samochodem, ale też samolotem. Oba sposoby będą świetnym sposobem na spędzenie udanych wakacji.
Podróż do Chorwacji przebiega w ogromnej większości autostradami, więc da się komfortowo i szybko tam dojechać.

Chorwacja to wiele pięknych miejsc i miast. Można się tam wybrać na wakacje na kontynencie, ale Chorwacja ma też wiele cudownych wysp.
Najpopularniejszym z dużych miast jest chyba Dubrownik. Jest to też jedno z droższych miejsc w Chorwacji.
Chorwacja wyspa, która znajduje się najbliżej, zatem można tam najszybciej dojechać samochodem, to wyspa Krk.

Blog podróżniczy o Chorwacji

Chorwacja to miejsce, w którym bardzo szybko się zakochaliśmy. Pyszne jedzenie, przystępne ceny, piękna, czysta i ciepła woda w morzu… Czego więcej chcieć od udanych wakacji? Może jakichś rozrywek i atrakcji, których w Chorwacji oczywiście też nie brakuje.

W Chorwacji nie brakuje tajskich plaż, pięknych skarp, które wystają z błękitnej krystalicznie czystej wody. Jest tam też wiele miejscowości, które nie jednego podróżnika wprawią w zachwyt.
Nie bez powodu w końcu Chorwację odwiedza coraz więcej turystów.

Na naszym blogu podróżniczym przedstawimy porady jak zorganizować wyjazd do Chorwacji. Jakie miejsca odwiedzić. Gdzie się zatrzymać i gdzie warto zjeść. Zapraszamy serdecznie!