Chorwacja blog podróżniczy

Łukasz i Natalia Szewczyk

Chorwacja

Chorwacja to jeden z ulubionych kierunków Polaków na wakacje. Nie można się temu dziwić, bo to naprawdę piękny kraj, a w dodatku samochodem można tam dojechać w kilkanaście godzin. Czego nie można powiedzieć o wielu innych ciepłych krajach.

Do Chorwacji można się zatem wybrać samochodem, ale też samolotem. Oba sposoby będą świetnym sposobem na spędzenie udanych wakacji.
Podróż do Chorwacji przebiega w ogromnej większości autostradami, więc da się komfortowo i szybko tam dojechać.

Chorwacja to wiele pięknych miejsc i miast. Można się tam wybrać na wakacje na kontynencie, ale Chorwacja ma też wiele cudownych wysp. 
Najpopularniejszym z dużych miast jest chyba Dubrownik. Jest to też jedno z droższych miejsc w Chorwacji.
Chorwacja wyspa, która znajduje się najbliżej, zatem można tam najszybciej dojechać samochodem, to wyspa Krk.

Blog podróżniczy o Chorwacji

Chorwacja to miejsce, w którym bardzo szybko się zakochaliśmy. Pyszne jedzenie, przystępne ceny, piękna, czysta i ciepła woda w morzu… Czego więcej chcieć od udanych wakacji? Może jakichś rozrywek i atrakcji, których w Chorwacji oczywiście też nie brakuje.

W Chorwacji nie brakuje tajskich plaż, pięknych skarp, które wystają z błękitnej krystalicznie czystej wody. Jest tam też wiele miejscowości, które nie jednego podróżnika wprawią w zachwyt.
Nie bez powodu w końcu Chorwację odwiedza coraz więcej turystów.

Na naszym blogu podróżniczym przedstawimy porady jak zorganizować wyjazd do Chorwacji. Jakie miejsca odwiedzić. Gdzie się zatrzymać i gdzie warto zjeść. Zapraszamy serdecznie!