Indonezja - blog podróżniczy

Łukasz i Natalia Szewczyk

Indonezja i Bali

Indonezja to z pewnością piękny i bardzo egzotyczny kraj. Poznaliśmy go po raz pierwszy, lądując na najpopularniejszej wyspie Indonezji, czyli na Bali.

Indonezja to bardzo ciekawa kultura i religia. Można spotkać tutaj więcej świątyń, niż gdziekolwiek indziej kiedykolwiek widzieliśmy. Każdego dnia podróżując na skuterze, spotykaliśmy różne ceremonie, którym przeważnie towarzyszyła muzyka i często spotykane tutaj dzwonki.

Indonezja to, jak na Europejskie warunki, bardzo tani kraj, jednak w miejscach obleganych turystycznie zapłacisz za jedzenie prawie tyle, co w Europie. Odchodząc nieco z turystycznych szlaków, nawet na Bali można zjeść pyszny obiad za 3 euro. Są miejsca jeszcze tańsze, ale póki co nie mieliśmy okazji ich przetestować.

Indonezja, wakacje na własną rękę

Jeśli myślisz o wakacjach w Indonezji, czyli na przykład na Bali, ale też w każdym innym miejscu tego pięknego kraju, to na naszym blogu podróżniczym znajdziesz wiele informacji przydatnych podczas organizowania wakacji na własną rękę.

Od tego jak kupić tanie bilety na Bali, gdzie się zatrzymać, gdzie i co jeść, gdzie wynająć skuter w dobrej cenie, czy na ogólnych, ale też bardzo przydatnych informacjach na temat Indonezji kończąc.