Wielka Brytania blog podróżniczy

Szewczyk Travel

Londyn atrakcje turystyczne co warto zobaczyć w 2 dni

Londyn co warto zobaczyć i zwiedzić atrakcje w 2 dni?

Londyn na weekend, co warto zobaczyć i zwiedzić, nasze top 10 atrakcji Londyn – co warto zobaczyć i co zwiedzić podczas weekendowego wypadu do stolicy Anglii, na tak zwany city break? W tym wpisie przedstawimy Wam Londyn i jego niektóre atrakcje. Będzie to nasze top 10 ulubionych miejsc w Londynie z tych, które mieliśmy okazję odwiedzić, bo Londyn z pewnością oferuje wiele więcej, tylko może być ciężko zobaczyć wszystko w weekend. Nasza lista Londyn top 10 to wybrane przez nas

Londyn city break

Londyn city break – jak zorganizować udany wyjazd

Londyn jak zorganizować city break na własną rękę? Nasz pomysł na zorganizowanie weekendowego city break w Londynie sprawdził się wyśmienicie, dlatego tutaj podzielimy się informacjami, jak ten wyjazd zorganizowaliśmy. Weekend w Londynie to masa frajdy, zabawy, zwiedzania i ogólnie atrakcji, ale najpierw trzeba się do Londynu jakoś dostać. My zazwyczaj polecamy podróż samolotem i tak też jest tym razem. Można się wybrać do Londynu również samochodem czy autobusem, ale podróż trwa o wiele dłużej, a po doliczeniu kosztów Eurotunelu lub

Londyn city break

Londyn city break – jak zorganizować udany wyjazd

Londyn jak zorganizować city break na własną rękę? Nasz pomysł na zorganizowanie weekendowego city break w Londynie sprawdził się wyśmienicie, dlatego tutaj podzielimy się informacjami, jak ten wyjazd zorganizowaliśmy. Weekend w Londynie to masa frajdy,

Wielka Brytania podróże i miejsca, które warto zobaczyć

Wielka Brytania to wiele pięknych i ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak się okazuje to więcej, niż tylko kierunek do pracy…

W Anglii, Szkocji, Walii czy Irlandii północnej jest wiele miejsc, które warto zobaczyć i odwiedzić. Atrakcje na wyspach potrafią naprawdę zadziwić – jak na przykład Stonehage.
Na przykład Anglia to też jedno z najbardziej turystycznych miast na świecie a chodzi oczywiście o Londyn. Ta wielka metropolia jest na trzecim miejscu najczęściej odwiedzanych miast na świecie i na pierwszym miejscu w Europie. Dlatego w Londynie zawsze spotkacie tylu turystów.

Wielka Brytania to także wiele innych miejsc, które mamy nadzieję odwiedzić w przyszłości. Wszystkie nasze podróżnicze przygody z pewnością pojawią się tutaj w formie wpisów.

W tej kategorii na naszym blogu podróżniczym opisujemy również nasze sposoby na zorganizowanie wyjazdów i podróży na własną rękę, czyli bez pomocy biura podróży. Jeśli kogoś interesuje odwiedzenie Wielkie Brytanii i jak taką podróż zorganizować, to z pewnością tutaj znajdzie się kilka przydatnych wskazówek.

Wielka Brytania atrakcje

Znajdziecie w tym dziale atrakcje, które mieliśmy okazję odwiedzić w Wielkiej Brytanii. Opiszemy tutaj z pewnością wszystkie atrakcje, jakie wyspy brytyjskie oferują.

Opiszemy wszystkie najciekawsze atrakcje Wielkiej Brytanii, w których byliśmy oraz napiszemy krok po kroku, jak można taki wyjazd zorganizować sobie na własną rękę. Jak znaleźć tanie bilety lotnicze do Wielkiej Brytanii, jak zorganizować sobie transport z lotniska, w jakim hotelu warto się zatrzymać i tak dalej.