Mapa do zaznaczania odwiedzonych miejsc – prezent dla podróżnika

Mapa świata ze zdjęciami z podróży

Spis treści

Mapa do zaznaczania miejsc z podróży

Mapa dla podróżnika
Mapa świata do zaznaczania odbytych podróży

Mapa do zaznaczania odwiedzonych miejsc z naszych podróży, to zdecydowanie genialny pomysł na prezent dla każdej osoby lubiącej podróżować.
Dzięki uprzejmości firmy Picarta.pl mamy przyjemność przedstawić taką właśnie mapę do zaznaczania szpilkami miejsc z podróży.

Nie jest to często spotykana mapa zdrapka, a materiałowa mapa podróży, spersonalizowana (tytuł mapy może nosić nazwę wybraną przez podróżnika), oraz dodatkowo są do niej drukowane zdjęcia z podróży.

Mapa świata ze zdjęciami z podróży

Mapa ze zdjęciami z podróży

Dodatkowo do mapy dostajesz komplet zdjęć które zostaną wydrukowane wraz z mapą. Sklep Picarta.pl ma świętną opcję prezentu, to znaczy, że można zaznaczyć, że zdjęcia zostaną dosłane do druku później, już przez obdarowaną osobę. Między innymi dlatego ta mapa podróżnicza nadaje się również tak świetnie na prezent.

Jeśli szukasz takiej właśnie mapy dla siebie, to koniecznie odwiedź stronę Picarta.pl – gdzie znajdziesz wiele różnych rodzajów map do oznaczania podróży. Mają je w różnych kolorach, rozmiarach, można zamówić mapę Świata, ale też Europy czy Polski.

Mapa ze zdjęciami z podróży

Personalizowana mapa do zaznaczania miejsc z podróży

Mapa, jak już wspomniałem wcześniej jest personalizowana i może mieć nazwę jaką sobie kupujący życzy. Po przyczepieniu do niej swoich zdjęć z podróży, mapa zaczyna już wyglądać bardzo indywidualnie. Odwiedzone miejsca są zaznaczone nie tylko kolorowymi szpilkami, ale co ważniejsze miejsca będą oznaczone przyczepionym małym zdjęciem.

Oczywiście do mapy można przyczepić rówież większe zdjęcia, albo cokolwiek innego. 🙂

Mapę można zamówić w kilku kolorach. My wybraliśmy białą z czarnymi kontynentami. Najbardziej kontrastowa z dostępnych, a tego właśnie szukaliśmy na tło na nasze filmiki na podróżniczy kanał YouTube. Tutaj znajdziesz takie personalizowane mapy z podróży.

Duża mapa do zaznaczania podróży

Mapa przychodzi już w całości w jednym kawałku. Zatem nie trzeba się martwić, że będzie trzeba ją poskładać, zmontować czy cokolwiek z nią robić. Jedyna rzecz która pozostaje po jej rozpakowaniu, to zawieszenie jej na ścianie. 
W tym celu załączone są w zestawie dwa małe korki rozporowe ze śrubami. Zatem jeśli nie macie już wywierconych dziur, to będzie to jedyna czynność która pozostanie do zrobienia.
Mapa jest bardzo solidna, a co za tym idzie dość ciężka i nie wiem czy wieszanie jej na gwoździkach będzie bezpieczne, ale w sumie żaden ze mnie ekspert w tej dziedzinie 😛

Po zawieszeniu na ścianie, wszystko jest gotowe i można zaznaczać odwiedzone miejsca. Była podróż do Miami – wbijasz szpileczkę. Odwiedzony Zanzibar, przyczepiasz zdjęcie 🙂 Muszę przyznać, że to świetna zabawa 🙂

Dla kogo mapa do zaznaczania odbytych podróży?

Mapa na której można zaznaczać miejsca gdzie się było, będzie idealnym prezentem dla każdej osoby kochającej podróże. Mapa będzie świetnie nadawać się dla osób które lubią jeździć na wakacje raz w roku, albo dla prawdziwych podróżników którzy jeżdżą cały czas po świecie.

Każdy podróżnik będzie mógł na mapie przyczepić szpilkę w miejscu które już odwiedził, lub zdjęcie z danego miejsca. 

Jednak Picarta.pl to nie tylko mapy z podróży. Na ich stronie internetowej znajdziesz wiele innych kustomizowanych produktów, takich jak kolaże ze zdjęć, mozaiki ze zdjęć czy rodzinne drzewa genealogiczne. 
Aby zobaczyć więcej, koniecznie odwiedź stronię Picarta.pl.

Mapa świata do zaznaczania odwiedzonych miejsc

Mapa do zaznaczania odwiedzonych miejsc z podróży

Na stronie Picarta.pl znajdziesz też wiele produktów które będą nadawały się idealnie jako prezenty na święta, czy prezenty na przykład na rocznicę. Oferują tam wiele ciekawych produktów i niektóre z nich chętnie bym sam jeszcze przetestował 🙂

To dzisiaj już na tyle na temat gadżetów dla podróżnika. Zapraszamy na inne nasze wpisy i do zobaczenia na blogu lub na kanale podróżniczym YouTube! Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *