Safari z Zanzibaru – jak zorganizować safari odwiedzając Zanzibar?

Safari z Zanzibaru jak zorganizować

Spis treści

Wycieczka na safari z Zanzibaru w Tanzanii w Afryce jak zorganizować i ile kosztuje?

Safari z Zanzibaru w kontynentalnej Tanzanii

Planujesz wakacje na Zanzibarze? Pragniesz jednak zobaczyć coś więcej niż tylko piękne plaże? Przelatując pół świata, myślę, że warto rozważyć wybranie się na przygodę życia, jaką zdecydowanie jest safari w Afryce.

Zanzibar wycieczka na safari w Tanzanii

Safari z Zanzibaru w kontynentalnej Tanzanii jest bardzo łatwo zorganizować jeśli zna się sprawdzonego przewodnika, który załatwi dla Ciebie wszystko, począwszy od transportu z dowolnego hotelu na Zanzibarze, przeprawę promem do Dar es Salaam, transport do parku narodowego na safari i powrót samolotem na Zanzibar, gdzie odbierze Cię kierowca i odwiezie do wybranego przez Ciebie hotelu.

Całość jest organizowana przez lokalną firmę. Płaci się za wszystko na miejscu, a cena (jak pisze wiele osób, które skorzystały z usług tej firmy), jest najlepszą kombinacją jakości i ceny za tego typu safari.

Jak to wszystko zorganizować, dowiesz się już za chwilę z tego wpisu.

Safari z Zanzibaru firma organizująca safari

Jak zorganizować safari z Zanzibaru w Tanzanii?

Organizacja safari z Zanzibaru polega tutaj wyłącznie na wysłaniu zapytania do nas.

Polecamy safari z Frankiem, który ma firmę organizującą takie safari w kontynentalnej Tanzanii. Safari może być zorganizowane z Zanzibaru lub z innego miejsca w Tanzanii.
Jak wygląda takie safari z Zanzibaru, możesz zobaczyć na naszych vlogach, gdzie byliśmy właśnie z Frankiem w Parku Narodowym Mikumi.

Na samym dole wpisu przeczytasz jakie informacje są nam potrzebne, aby Frank mógł wycenę takiego safari przygotować.

Jeśli cena będzie Ci odpowiadać, to zaczynamy rezerwację transportu i noclegów, a za całość płacisz na miejscu Frankowi. Nie ma żadnych przedpłat, depozytów ani innych dodatkowych kosztów.

Dlaczego warto wybrać się na safari z przynajmniej jednym noclegiem?

Niektóre osoby pytają się o safari jednodniowe, tylko kilka godzin w parku i powrót na Zanzibar. Dlaczego Frank zrezygnował z tego typu safari?

Po pierwsze cena takiego safari jest praktycznie taka sama (lub czasami wyższa) jak za safari z noclegiem i pełnym wyżywieniem. Ale głównym argumentem jest to, że Frank chce, aby jego goście byli zadowoleni ze swojego wyjazdu na safari. Kilka godzin to nie tylko niewiele czasu, ale zwierzęta są najbardziej aktywne w okolicach wschodu i zachodu słońca, a wybierając się na jednodniowe safari, nie widzi się ani jednego, ani drugiego. Nie wspomnę już jak piękny to widok, oglądać taki wschód i zachód słońca nad afrykańskim kontynentem.

Dlatego zdecydowanie polecamy wybrać się na safari w Tanzanii, przynajmniej z jednym noclegiem, a dla osób, które są fanami tego typu rozrywek, nawet na dłużej.

Safari Zanzibar, jak zorganizować wyjazd na idealne safari w Tanzanii?

Na zdjęciu powyżej widać Franka, który przygotowuje lunch w terenie, kiedy zostaje się na safari na dwa noclegi, lub więcej. Wtedy śniadanie jest w ośrodku, gdzie się nocuje, tam też jest obiadokolacja, a lunch najczęściej jest przygotowany w terenie podczas safari (aby nie trzeba było wracać, często sporych dystansów, specjalnie na posiłek).

Safari w Tanzanii z Zanzibaru – jak to wygląda

Jeśli zdecydujesz się wybrać na safari z Zanzibaru z Frankiem (do najpopularniejszego parku z Zanzibaru, czyli Mikumi), wycieczka będzie wyglądała mniej więcej tak.

Transport na safari z Zanzibaru do kontynentalnej Tanzanii

Frank poprosi o informację, z jakiego hotelu na Zanzibarze kierowca ma Was odebrać. Następnie jedziecie do Stone Town, gdzie kierowca wręczy Wam bilety na prom do Dar es Salaam.

Po drugiej stronie będzie na Was czekał Frank z karteczką z imieniem lub nazwiskiem (czy z jakąkolwiek inną informacją — kwestia dogadania oczywiście 🙂 ).

Jak zorganizować safari w Tanzanii z Zanzibaru

Tansport na safari z Dar es Salaam

Po tym jak Frank odbierze Was w Dar es Salaam, czyli już w kontynentalnej Tanzanii, jedziecie do Parku Narodowego Mikumi. Podróż trwa kilka godzin, więc po drodze zatrzymujecie się na smaczny lunch w eleganckim barze z bufetem (nie jest to jakiś lunch w formie kanapek z bagażnika czy coś w tym stylu).

Droga mija bardzo fajnie, bo przez cały czas jest co podziwiać. Jak wygląda życie w Afryce, miasta, wioski. Widok największego miasta w Tanzanii, czyli Dar es Salaam z pewnością Cię zaskoczy, mnie zaskoczył bardzo, bo nie spodziewałem się wieżowców, takiego ruchu samochodowego i budowy takich dróg.

Zbliżając się do parku narodowego Mikumi można podziwiać też piękne pasma gór.

Safari w Narodowym Parku Mikumi

Po dotarciu do Parku Mikumi Frank załatwi wejściówki i nocleg i po kilku chwilach zaczynacie wymarzone safari.

Na temat, jakie zwierzęta można tam spotkać, nie będę się tutaj rozpisywał, bo jest to temat na inny wpis. Powiem tylko, że w Mikumi można spotkać wszystkie zwierzęta, które występują na przykład w Serengeti, poza nosorożcami.
Ogólnie Park Narodowy Mikumi mówi się, że jest jednym z najbardziej niedocenionych parków narodowych w Tanzanii. No ale dzięki temu można zobaczyć tak piękne zwierzęta, płacąc za to o wiele mniej niż w innych parkach.

Po kilkugodzinnym safari, kiedy zaczyna się ściemniać, czas wracać na ośrodek.

Safari w Tanzanii w Parku Narodowym Mikumi

Nocleg na safari w Parku Narodowym Mikumi

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd na safari z Frankiem, to standardem na takich wycieczkach jest nocleg na ośrodku w parku Mikumi. Są tam małe domki, w których jest elektryczność, ciepła woda no i stołówka / restauracja, gdzie jest obiadokolacja czy śniadanie, które są już w cenie safari. 

Można tam też dodatkowo zamówić sobie zimne napoje czy na przykład piwo.

Rano jeszcze przed świtem Frank będzie czekał w aucie, aby zacząć kolejne safari i zobaczyć zwierzęta o wschodzie słońca (tutaj dodam tak od siebie jak niesamowitym przeżyciem jest podróż po afrykańskich bezdrożach kiedy na horyzoncie wstaje słońce i trafiacie na pierwsze zwierzęta w tym cudownym porannym świetle).

Jak zorganizować safari z noclegiem w Tanzanii - Mikumi Park Narodowy

Powrót z safari na Zanzibar

Po porannym safari jest jeszcze powrót na śniadanie w ośrodku w Parku Mikumi. Po śniadaniu najczęściej jedzie się na kolejne safari, po którego zakończeniu zaczyna się powrót w kierunku Dar es Salaam, skąd będzie powrót drogą lotniczą na Zanzibar.

Podczas drogi powrotnej również jest lunch (który już jest też w cenie safari).

Następnie Frank odwiezie Was i odprowadzi pod sam terminal, z którego jest lot samolotem z powrotem na Zanzibar. 

Lot trwa około 15 minut i po wylądowaniu, na lotnisku obierze Was kierowca, który odwiezie Was do wskazanego hotelu.

Transport z safari w Tanzanii z powrotem na Zanzibar

Cena safari z Zanzibaru – ile kosztuje safari w Tanzanii

Ile kosztuje safari w Tanzanii z Zanzibaru?

Każda firma będzie miała inne ceny, bo dużo zależy od tego jak takie safari będzie zorganizowane. Jeśli chodzi o Franka, który jest profesjonalnym przewodnikiem i to o nim w tym wpisie mowa, cena zawiera bardzo dobre wyżywienie w barach i restauracjach, profesjonalnego przewodnika, który zna zwierzęta, wie, gdzie ich szukać i zna masę ciekawych opowieści na temat dzikich afrykańskich zwierząt i tego co miał okazję tam zobaczyć.

Mnie zafascynowała jedna z jego historii, jak widział krokodyla, który się uparł, żeby lwy się z nim podzieliły swoją zdobyczą. Lwy oczywiście nie uznały tego za dobry pomysł, więc w dużym skrócie, krokodyl przypłacił to życiem, a lwy miały jeszcze mięso krokodyla na „deser”.

Na cenę safari ma też wpływ, czy będzie spało się w domkach z prysznicem, czy w namiotach. Niektóre firmy oferują też tańsze wersje jednodniowe safari, bez noclegu. Taka opcja jest jednak zawsze odradzana przez Franka, bo wtedy jest bardzo mało czasu na oglądanie zwierząt. Takie safari jest, można powiedzieć, żeby „odhaczyć”, że się było. Ale warto dołożyć kilka dolarów i zostać na przynajmniej jedną noc i mieć o wiele więcej czasu na podziwianie tych pięknych afrykańskich zwierząt.

Samo nocowanie w Parku Narodowym to też świetna przygoda. Nie ma tam żadnych ogrodzeń i w nocy pod naszymi oknami słyszeliśmy guźce.

Safari z Zanzibaru ile kosztuje jaka cena

Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę będzie pojazd. Czy ma otwierany dach, wygodne siedzenia itp. Frank posiada profesjonalne auto na safari, które sprosta wymaganiom najbardziej wymagających miłośników afrykańskich safari.

Jednak największym czynnikiem, który wpływa na cenę safari, jest wybór parku narodowego, ilość dni ile ma taka wycieczka trwać no i oczywiście liczba osób w grupie, która chce się na takie safari z Zanzibaru wybrać.

Wszystkie wycieczki na safari są wyceniane indywidualnie, dlatego jeśli chcesz poznać aktualną cenę, napisz do nas. Wyślij nam te informacje:

 • W którym Parku Narodowym ma być safari (z Zanzibaru najczęściej wybieranym jest Park Narodowy Mikumi, ze względu na odległość od Zanzibaru, a także na cenę. Park Narodowy Serengeti będzie praktycznie 2 razy droższy niż Mikumi).
 • Ile osób wybiera się na safari, oraz jeśli są w grupie dzieci, to w jakim wieku
 • Na ile dni (ile noclegów) chcecie zostać na safari (Frank odradza wyjazdy jednodniowe, ze względu na małą ilość czasu. Jest wtedy naprawdę niewiele czasu na samo safari, a nie ma sensu, tylko taką przygodę „odhaczyć”. Lepiej pojechać i zostać w parku choćby na jedną noc, aby w pełni cieszyć się pięknem prawdziwego afrykańskiego safari. 

Wyślij email na adres safarizfrankiem@gmail.com, a jak tylko otrzymamy wycenę od Franka, skontaktujemy się.

Czy safari w Afryce jest bezpieczne?

Wiele osób nas pyta, czy safari w Tanzanii jest bezpieczne. Czy na ośrodku w parkach gdzie się śpi, są strażnicy z bronią itp.

Jak wiadomo, są to dzikie zwierzęta, jednak Frank jest naprawdę profesjonalistą i zna się na swojej pracy. Wie, gdzie szukać zwierząt, oraz zna ich zachowania. Wie, co robić, kiedy zwierzęta reagują na różne nasze zachowania.

Kiedy zobaczysz lwy z odległości 2 metrów, zobaczysz, że one nie są nami wcale tak mocno zainteresowane. Nie znajdujemy się w ich menu, więc będą może reagować i warczeć dopiero kiedy zbliżymy się do nich na zbyt małą odległość. Dadzą wtedy znać, że nie są zadowolone z tak małej odległości do nich.

Jak się przygotować do wyjazdu na safari

Jeśli wybierasz się na taki wyjazd i zastanawiasz się jak się przygotować do safari, to w tym wpisie przedstawiamy informacje od Franka. Jak się ubrać, czego nie ubierać, co zabrać itp.

Frank wie, aby nie zbliżać się zbytnio do słoni jeśli są z małymi, czy do starych bawołów, które mogą już słabo widzieć i potrafią czasami zaatakować nawet samochód.

Wiele tego typu historii poznasz też od Franka, bo on zna ich naprawdę całą masę. Niektóre z nich są tak ciekawe, że czegoś takiego nigdy nie widziałem nawet na Animal Planet.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wyjazdu na safari czy ogólnie na Zanzibar, to mamy wpis z listą, co warto zabrać na Zanzibar. Niektóre z tych rzeczy okażą się też bardzo przydatne na safari — jak na przykład skuteczne środki na komary. Więcej znajdziesz w tamtym wpisie, na który również zapraszam.

Wycieczka na safari z Zanzibaru – podsumowanie

Jeśli odwiedzenie safari w Afryce zawsze było Twoim marzeniem, to wybierając się na Zanzibar, masz niesamowitą okazję, aby to marzenie zrealizować.

Jak wielokrotnie słyszałem od Franka, ale także od osób, które już na takim safari były, jest to najlepsze jakość za te pieniądze, jaką znajdziecie w Tanzanii. Frank prowadzi niewielką firmę, z dwoma terenowymi samochodami, dzięki czemu nie ma wysokich kosztów utrzymania, co przekłada się na atrakcyjne ceny safari.

Safari to zdecydowanie była najlepsza wyprawa, na jakiej w Afryce byliśmy, ale jeśli planujesz też zwiedzić Zanzibar, to zobacz, jakie są najciekawsze wycieczki lokalne na Zanzibarze

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na temat organizacji safari w Tanzanii to koniecznie odwiedź ten wpis. 

 

Z Zanzibaru na safari w kontynentalnej Tanzanii

Safari w Afryce całkowicie zaskoczyło nas i jeszcze przez długi czas po powrocie miałem ochotę oglądać dzikie zwierzęta afrykańskie w telewizji czy na YouTube.

Wrażenia, jakie niesie ze sobą zobaczenie tych zwierząt w ich naturalnym środowisku, szczęśliwych i na wolności, a nie za kratami zoo, są niesamowite. Jest to zupełnie inne przeżycie niż wycieczka do parku zoologicznego. Prawdziwe afrykańskie safari zapamiętasz z pewnością do końca życia.

Natomiast jeśli jeszcze nie wiesz, jak zorganizować wycieczkę na Zanzibar na własną rękę, to odwiedź ten wpis, gdzie opisujemy od A do Z jak całość zorganizować bez pomocy biura podróży. Nie dosyć, że wyjdzie taniej, to taka przygoda może być szyta na miarę, można zatrzymać się w kilku miejscach, tak aby wygodniej zwiedzić Zanzibar. Piszemy też, gdzie można wynająć auto lub w gdzie najlepiej pojechać na Zanzibarze.

Zapraszamy też na bloga Natalii, gdzie również znajdziesz wpisy na temat Zanzibar jak zorganizować wakacje na własną rękę, czy inne podróżnicze wpisy. 

 

Safari w Tanzanii który park wybrać na udane safari

Zatem podsumowując, jeśli interesuje Cię wyjazd na safari z Zanzibaru, lub ogólnie z innego miejsca w Tanzanii, wyślij do nas email na adres safarizfrankiem@gmail.com z kilkoma informacjami:

 • ilość osób, dla których mamy zrobić wycenę (jeśli są w grupie dzieci, to poprosimy o podanie ich wieku)
 • preferowany Park Narodowy
 • ilość dni na safari

Posiadając te informacje, będziemy w stanie przekazać informacje Frankowi, który wyceni takie safari. Jak tylko będziemy mieli informację zwrotną, skontaktujemy się z Tobą.

Po akceptacji przez Ciebie, zaczynamy organizować wyjazd na safari, noclegi, transport promem i samolotem itp. Płatność jest w całości na miejscu. Nie ma zatem żadnego ryzyka wpłaty zaliczki, której później w razie jakichkolwiek problemów nie można odzyskać.

Jeśli zatem interesuje Cię safari z Zanzibaru, to do usłyszenia drogą mailową 🙂

Zapraszamy też na nasze inne wpisy na temat Tanzanii i Zanzibaru, czy również safari. My się dzisiaj już żegnamy i do usłyszenia w kolejnych wpisach na naszym blogu podróżniczym!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobne wpisy:

27 odpowiedzi

 1. Hej Lukasz,

  Znalezlismy Twoj blog i kanal na YT i bardzo nam sie spodobal. Jedziemy w 2 rodziny z dziecmi na Zanzibar 20 sierpnia do 3 wrzesnia i chcielibysmy skorzystac z Twoich doswiadczen w organizacji safari 2dniowego z noclegiem. Gdybys mogl nam pomoc nawiazac kontakt z Frankiem byloby super. Daj prosze znac czy to mozliwe.
  Pozdrawiam,
  Aleksander

 2. Safari z Frankiem to super przeżycie. Bardzo miły facet, który zna się bardzo dobrze na tym co robi. Wszystko zorganizowane z samego Zanzibaru spod hotelu. Zdecydowanie polecamy to safari!

 3. Wróciliśmy niedawno z trzydniowego safari z Frankiem. Niezapomniane przeżycia. Ilość zwierząt jakie widzieliśmy przerosła nasze oczekiwania. Sama organizacja dopięta na ostatni guzik. Wszystko zgodnie z planem i o czasie. Podróż w obie strony trochę długa ale naprawdę warto.
  Frank to doświadczony przewodnik a przy tym mądry i dowcipny człowiek.
  Z całego serca polecamy!

 4. Dzien dobry
  Jestesmy zainteresowani dwudniowym wyjazdem do tanzani do parku na dwa dni. Jestesmy juz na zanzibarze. Jest nas 5 osob. Trzech doroslych i dwoje dzieci 10 i 12 lat. Mozemy leciec od wtorku 30. 8.
  Jestesmy tu do 7.9.2022. Prosimy o namiary i cene 🙂

  1. Nie jest ciężko napisać, ale dla każdego ta cena może być inna. Wszystko zależy, ile osób się wybiera, ile noclegów, jaki transport i tak dalej. Nas nasze safari kosztowało 900$ za dwie osoby, ale w tym roku wiem, że ze względu na cenę paliwa cena wynosi w tej chwili 940$. To też może się zmienić, dlatego nie pisałem o cenach, bo Frank zawsze wycenia wyjazdy indywidualnie.

   Pozdrawiam cieplutko!

 5. Hej!
  Dziś wróciliśmy z Tanzanii. Wspaniałe wakacje, ale swoje pierwsze Safari z pewnością zapamiętamy do końca życia, to było coś wspaniałego. Cieszymy sie bardzo że mieliśmy okazje pojechać z Frankiem który rzeczywiście jest wyjątkowym przewodnikiem, z ogromną wiedzą i doświadczeniem! Dzięki wielkie że stworzyliście ten kanał i taką współprace, bo tylko dzięki wam natrafiliśmy na Franka!

  1. Super, bardzo się cieszymy, że safari z Frankiem się udało i że jesteście zadowoleni. Bardzo miło nam to słyszeć.
   Zawsze polecamy tylko osoby, miejsca czy usługi, które nam się sprawdziły, dlatego miło słyszeć, że Wam safari z polecanym przez nas przewodnikiem, też się spodobało 🙂
   Pozdrawiamy cieplutko!

 6. Mialem dać znać co i jak po safari. Otóz co moge powiedziec – pełna profeska – naprawdę od strony logistycznej wszystko świetnie zorganizowane. A samo safari – no mega przygoda – już po 2 pierwszych godzinach zobaczylismy naprawdę dużo zwierząt – min 4 młode lwy wraz z lwicą pożerajace gnu. Kolejnego dnia jeszcze lepiej – od samego rana na każdym kroku coś ciekawego, super klimatyczne śniadanie posrodku sawanny, masa zwięrząt praktycznie parę metrów od nas plus bardzo dużo ciekawostek na ich temat – no i smieszna akcja kiedy pawiany ukradły kanapkę jednej z naszych dziewczyn w czasie gdy oglądalismy hipopotamy 🙂 🙂 🙂
  Tak więc wszyscy w pełni zadowoleni a ja ze swojej strony dziękuję za kontakt do naprawdę swietnego przewodnika.

 7. Witaj Łukasz oglądam wasze wyprawy mam pytanie wybieram się od 12.02 do 27.02.2023 jedziemy z żona i dzieckiem 16 lat bardzo interesuje mnie wyjazd na safari jaka cena wynosiła by za 3 osoby zastanawiamy się nad 1 albo dwoma dniami jeśli cenowo będzie atrakcyjnie proszę o kontakt

  1. witam. w terminie od 19-26.02.23 również będziemy na zanzibarze,interesuje nas safari 2-dniowe,jedziemy w 4 osoby dorosłe do jambiani. czy dostaliscie oferte od franka i jak klaruje sie cena. moze dolaczylibyśmy do was i wyszlaby atrakcyjniejsza cena. pozdrawiam

 8. Co prawda, my akurat z Frankiem wycieczki nie mieliśmy, bo był zajęty i wysłał swojego kolegę Apollo, mimo wszytki to Safari było genialne. Nawet ta opcja transportu jeepem z Dar El Salaam do Mikumi, mimo, ze cholernie męcząca, to była bardzo wartościowa i pozwoliła liznąć trochę Tanzani. Udało się nam zobaczyć niemal wszystko poza hienami i leopardem. Ta opcja noclegu tez świetna, mimo, ze z rana tamtejsze małpy chciały nas dorwać xD. W ogóle w momencie śniadania w okolice osiedla przyszedł lew i się położył na murku jakieś 30 metrów od naszej chatki. Cudowne doświadczenie! Wszystkim gorąco polecam opcje z nocowaniem. Wtedy w Parku jest się przed zmierzchem, zostaje się na cudowny zachód słońca i następnego dnia skoro świt się kontyuunuje podziwianie zwerzaków. Właśnie w tych okresach zwierzęta są najbardziej aktywne. Z tego, co wiem to biura podróży organizują transport samolotem bezpośrednio do Mikumi, a ostatni samolot odlatuje przed 18, co oznacza, że wtedy park opuszcza się przed tym niesamowitym zachodem. Samolot przylatuje z kolei koło 12, co oznacza, że samo zwiedzanie parku jest w czasie, kiedy zwierzęta się chowają i śpią, a szkoda, wydać tyle kasy, żeby nie móc tego wszytskiego zobaczyć.

  1. Bardzo się cieszymy, że safari się udało. 🙂
   Moim zdaniem też uważam, że nie ma sensu lecieć tylko na kilka godzin, bo po pierwsze cena często jest podobna albo nawet wyższa niż takiego safari z pełnym wyżywieniem i noclegiem, a poza tym, o wiele więcej się zobaczy zostając tam na noc.
   Te safari z biur, na które leci się do parku na kilka godzin, to moim zdaniem takie odhaczenie, że się było na safari, ale wcale nie przeżywając go tak, jak się powinno.
   Dziękujemy ślicznie za opinię i komentarz i pozdrawiamy cieplutko!

 9. Łukaszu,
  bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu safari z Zanzibaru w dniach 10 i 11 listopada 2022. Twój blog nas ośmielił i przy kolejnej wizycie na Zanzibarze skorzystaliśmy z Twojego pośrednictwa. Zarówno Twoja pomoc (szybka odpowiedź na naszego maila, kontakt z Frankiem, wycena itp.) jak i organizacja przez firmę Franka – wszystko super. My akurat za przewodnika mieliśmy brata Franka, młody chłopak z pasją i zaangażowaniem. Czuło się jego chęć zadowolenia nas i jednocześnie odpowiedzialności. Jesteśmy pod wrażeniem całej organizacji. Było cudownie, wszystko tak jak opisałeś. Wszystkim polecam safari z Frankiem (my akurat z jego bratem Manuelem) – nie będziecie żałować, a park Mikumi nas nie rozczarował, w porównaniu do safari w Kenii było nawet lepiej. Nie wyobrażam sobie jednodniowego safari z Zanzibaru, my byliśmy na dwudniowym, nocleg super, było wszystko co potrzeba, a śniadanie w towarzystwie słoni, zebr i małpek… Właśnie oglądamy zdjęcia i już tęsknimy.
  Pozdrawiamy i namawiamy niezdecydowanych
  Basia i Leszek

  1. Bardzo miło nam słyszeć, że safari się tak udało 🙂 Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z safari i chociaż nie byliście z Frankiem, to z tego, jak poprowadził całą wyprawę jego brat.
   Frank wraz ze swoją firmą prowadzi naprawdę jedne z lepszych safari w swojej kategorii cenowej, dlatego właśnie polecamy go i z nim współpracujemy. Dlatego też bardzo cieszymy się, że myślicie podobnie 🙂
   Dziękujemy za Wasze wrażenia i opinię.

   Pozdrawiamy cieplutko!

 10. witam. w terminie od 19-26.02.23 również będziemy na zanzibarze,interesuje nas safari 2-dniowe,jedziemy w 4 osoby dorosłe do jambiani. czy dostaliscie oferte od franka i jak klaruje sie cena. moze dolaczylibyśmy do was i wyszlaby atrakcyjniejsza cena. pozdrawiam

  1. Dzień dobry,
   Safari dla 4 osób dorosłych, to na tą chwilę cena 1560$ za całą grupę. Wliczając transport spod hotelu i odwiezienie do hotelu, pełne wyżywienie i nocleg w domkach z elektrycznością, ciepłą wodą, prysznicem…
   Safari dla 6 osób wychodzi podobnie cenowo za osobę (chyba nawet identycznie), bo Frank musi wynająć większy samochód, który jest droższy.
   Jeśli interesuje Was oferta i ewentualna rezerwacja terminu, to prosimy o kontakt na maila.

   Pozdrawiamy cieplutko!

 11. Witam
  Wybieramy się w dwie osoby na Zanzibar w datach od 16 do 27 luty 2023 . Interesuje nas Safari z Frankiem , może byłby ktoś chętny dołączyć do nas wtedy cena byłaby niższa trochę 🙂

 12. Witam
  proszę o ofertę dwu i trzydniową czerwiec dla 8 osób wyjazd z hotelu Dar.e.S i powrót do Dar.e.S.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *